Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Udzielanie i wykonywanie zamówień publicznych 2016

14.03.2016

Autorzy:
Dr Wojciech Hartung

14 marca w Hotelu Intercontinental odbędzie się konferencja pt. "Udzielanie i wykonywanie zamówień publicznych 2016 - trudności i wątpliwości praktyki". W pierwszej części spotkania zatytułowanej "Nowe rozwiązania w zamówieniach publicznych" Wojciech Hartung, współautor Komentarza do Dyrektywy 2014/24/UE w sprawie zamówień publicznych, wygłosi referat "O sposobie i granicach implementacji nowych dyrektyw o zamówieniach publicznych", a następnie weźmie udział w dyskusji.

W związku ze zbliżającym się terminem implementacji do systemu prawnego dyrektyw unijnych uchwalonych w lutym 2014 r. pojawia się coraz więcej pytań. Zakres przewidywanych zmian jest bardzo szeroki, więc implementacja niektórych przepisów do polskiego systemu prawnego wymaga gruntownych zmian obowiązujących ustaw. Program konferencji obejmuje kluczowe problemy z tego zakresu.

Celem konferencji jest prezentacja stanowisk oraz spowodowanie rzetelnej dyskusji poświęconej najpoważniejszym w bieżącej praktyce trudnościom i wątpliwościom interpretacyjnym, zachodzącym w sferze udzielania i wykonywania zamówień publicznych.

Więcej szczegółów nt. wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.akademia.beck.pl

Bądź na bieżąco z DZP