Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Kongres Prawników & Compliance Managerów In-House 2016

17.05.2016

Autorzy:

Dr Joanna Schubel
Maciej Żelewski

Specjalizacje:

Compliance

W dniach 17-18 maja w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbędzie się IX edycja Kongresu Prawników & Compliance Managerów In-House. Nasza kancelaria po raz kolejny jest Partnerem tego wydarzenia. Pierwszego dnia spotkania, podczas wspólnej sesji Prawo & Compliance, nasi eksperci, Joanna Schubel i Maciej Żelewski, wygłoszą prelekcję pt. "Programy competition compliance i ich znaczenie dla bezpieczeństwa prawnego przedsiębiorstw. Jak zapewnić zgodność działań biznesowych z regułami prawa konkurencji?".

Agenda spotkania została opracowana we współpracy z ekspertami z dziedziny prawa i compliance, reprezentujących czołowe firmy w Polsce. Organizatorzy, chcąc zachować formułę charakterystyczną dla poprzednich edycji, podzielili drugi dzień spotkania na dwie sekcje tematyczne: "Efektywny Dział Compliance" i "Efektywny Dział Prawny", dzięki czemu uczestnicy będą mieli szansę dobrania tematyki paneli dyskusyjnych do swoich potrzeb oraz zainteresowań.

Kongres jest doskonałą platformą do wymiany doświadczeń, poszerzania relacji biznesowych, umocnienia wizerunku firmy, jak i pogłębienia swojej wiedzy.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.bmspolska.pl/

 

Bądź na bieżąco z DZP