Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

I Kongres Zdrowia Pracodawców RP w Warszawie

29.09.2016

Autorzy:
Michał Czarnuch
Dr Anna Partyka-Opiela

W dniach 29-30 września w Hotelu Sheraton w Warszawie obędzie się I Kongres Zdrowia Pracodawców RP - wydarzenie poświęcone kondycji polskiej służby zdrowia. Celem Kongresu jest wypracowanie konkretnych rozwiązań systemowych oraz sformułowanie rekomendacji mogących usprawnić działanie opieki zdrowotnej. W tym celu poszczególne panele zostały przez organizatorów podzielone na cztery kategorie dotyczące strategii, organizacji, spraw pacjenta oraz bezpieczeństwa.

Pierwszego dnia wydarzenia, który w całości jest poświęcony na debaty eksperckie, wystąpią nasi eksperci z Praktyki Life Sciences: w dyskusji panelowej "Panorama szpitali, a panorama potrzeb – jak dokonać translacji" weźmie udział Anna Partyka-Opiela, a w panelu "Jak daleko może sięgać interwencjonizm państwa w organizacji ochrony zdrowia?" weźmie udział Michał Czarnuch.

Organizatorzy liczą, że rekomendacje wypracowane podczas Kongresu wpłyną na zwiększenie zakresu usług oferowanych przez polską służbę zdrowia oraz podniesieni ich jakości, a tym na poprawę samym komfortu pacjentów.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie: http://kongreszdrowia.pl/

Bądź na bieżąco z DZP