Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON 2016

10.10.2016

Autorzy:

Katarzyna Kuźma
Dr Wojciech Hartung

Specjalizacje:

Ochrona środowiska
Zamówienia publiczne

W dniach 10-11 października w Poznaniu odbędzie się XX Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON. Pierwszego dnia, w sesji poświęconej gospodarce odpadami wystąpią eksperci Praktyki Infrastruktury i Energetyki - Wojciech Hartung, Counsel, z tematem "Plusy i minusy "in-house" z punktu widzenia uczestników rynku", a w panelu dyskusyjnym pt. "Instalacje przetwarzania odpadów komunalnych w Polsce – jak osiągnąć europejski standard?Katarzyna Kuźma, Partner.

To już XX, jubileuszowa, edycja ENVICONu, podczas której tradycyjnie poruszone zostaną tematy związane z gospodarką odpadami oraz gospodarką wodno-ściekową. Mając na uwadze aktualne tematy oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników i branży ochrony środowiska organizator wprowadził do programu nowe sesje tematyczne – Energetyka oraz Ochrona powietrza.

W trakcie Kongresu, oprócz licznych wykładów, odbędzie się 6 paneli dyskusyjnych, podczas których uczestnicy będą mogli brać aktywny udział w omawianiu kluczowych dla branży tematów. Wspólnie z europejskim stowarzyszeniem EEB (European Environmental Bureau) zorganizowane zostanie także seminarium dotyczące Circular Economy, w który wezmą udział przedstawiciele z kraju oraz z Unii Europejskiej.

ENVICON jest kongresem, który wyznacza nowe trendy i kierunki rozwoju ochrony środowiska w Polsce z uwzględnieniem wymagań Unii Europejskiej. Celem organizatora jest tworzenie platformy wymiany doświadczeń i poglądów pomiędzy wszystkimi podmiotami działającymi w sektorze ochrony środowiska.

Więcej informacji nt. tego wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: www.envicon.abrys.pl

Bądź na bieżąco z DZP