Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "Trusted Cloud Day 2016"

16.11.2016

Autorzy:

Michał Czarnuch
Piotr Najbuk

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Ochrona danych osobowych

Po raz kolejny zaangażowaliśmy się w przygotowanie konferencji Trusted Cloud Day organizowanej przez firmę Microsoft. 16 listopada nasi eksperci wezmą udział w dyskusjach dotyczących rozwiązań chmurowych. Michał Czarnuch weźmie udział w sesji "Zaufanie do chmury - czy potrafimy je wspólnie zbudować?", a Piotr Najbuk poprowadzi dyskusję w ramach stołów dyskusyjnych nt. chmury w zdrowiu.

Budowanie zaufania do chmury to proces, podczas którego trzeba uważnie patrzeć na zmianę otoczenia legislacyjnego. Troska o bezpieczeństwo, w szczególności bezpieczeństwo danych osobowych przechowywanych w chmurze, jest kluczowym elementem przy podejmowaniu decyzji o migracji w stronę chmury.

Pod względem prawnym zmienia się teraz bardzo wiele – już w 2018 roku zacznie obowiązywać GDPR - nowa europejska regulacja, stawiająca przed firmami i instytucjami publicznymi zupełnie nowe wymagania w zakresie przetwarzania i przechowywania danych. Chmura ułatwi sprostanie tym wyzwaniom.

Trusted Cloud Day 2016 to dobrze przygotowana porcja wiedzy niezbędnej każdemu, kto odpowiada za ryzyka związane z przetwarzaniem danych osobowych w organizacji - w szczególności w kontekście rozwiązań chmurowych.

Podczas Trusted Cloud Day wystąpią najlepsi specjalizującej się w tej tematyce prawnicy ze znanych kancelarii, którzy pokażą jak tzw. RODO zmienia obecny status quo i na co należy się przygotować. Nie zabraknie cennych studiów przypadków- prezentowanych przez praktyków - w zakresie organizacji obszaru zarządzania obszarem danych osobowych.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie organizatora: https://www.trustedcloud.pl/

Bądź na bieżąco z DZP