Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Warsztaty "System kontroli wewnętrznej w bankach"

13.03.2017

Autorzy:

Jędrzej Stępniowski

Specjalizacje:

Compliance

W dniach 13-14 marca w Hotelu Sheraton odbędą się warsztaty pt. "System kontroli wewnętrznej w bankach – wyzwanie podziału ról". W spotkaniu udział wezmą nasi eksperci od zagadnień compliance - Krzysztof Krak i Jędrzej Stępniowski, którzy przedstawią temat "Podział ról oraz zasady współpracy pomiędzy komórką compliance, a komórką audytu".

Ministerstwo Finansów przygotowało Rozporządzenie w sprawie systemu zarządzania ryzykiem i systemu kontroli wewnętrznej, polityki wynagrodzeń oraz szczegółowego sposobu szacowania kapitału wewnętrznego, natomiast Komisja Nadzoru Finansowego przedstawiła projekt Rekomendacji H. Powyższe regulacje prawne wprowadzają znaczące zmiany w zakresie systemu kontroli wewnętrznej w bankach, a także regulują wzajemne relacje pomiędzy Radą Nadzorczą, Zarządem, a osobami pełniącymi kluczowe stanowiska w działach audytu oraz compliance.

Na warsztacie uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu zmian jakie niosą za sobą nowe regulacje oraz zapoznają się z interpretacją nowych przepisów. Komisja Nadzoru Finansowego oczekuje, że Rekomendacja H zostanie wprowadzona w bankach nie później niż do dnia 30 czerwca 2017 r. Tak więc uczestnictwo w warsztacie jest niepowtarzalną okazją na przygotowanie się do planowanych zmian.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora - http://mmcpolska.pl/

Bądź na bieżąco z DZP