Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

VII Krajowa Konferencja "Ocena Kontroli Zarządczej w Polsce"

24.04.2017

Specjalizacje:

Compliance

W dniach 24-25 kwietnia odbędzie się 7. Krajowa Konferencja pt. "Ocena Kontroli Zarządczej w Polsce. Skuteczność kontroli zarządczej w kontekście nadużyć i korupcji". W spotkaniu udział weźmie Krzysztof Krak, Counsel w Zespole Compliance DZP, który wystąpi z tematem "System Zarządzania Antykorupcyjnego – ISO 37001. Czy może stać się skutecznym narzędziem przeciwdziałania korupcji?".

W swoim wystąpieniu omówi, czym jest norma ISO 37001 i jakie są korzyści z jej wdrożenia? Jakie warunki należy spełnić, aby się przygotować do certyfikacji? Wskaże, czy wprowadzenie tej normy może uchronić od odpowiedzialności za czyny popełnione przez pracowników. Spróbuje też przedstawić, czy wdrożenie normy to chwilowa moda czy jednak ma ona szansę na sukces. Odniesie się też do tego, jak ten system zarządzania może wpływać na skuteczność działań audytowych.

Głównym celem tegorocznej konferencji jest próba oceny skuteczności kontroli zarządczej w obliczu zagrożeń nadużyciami i korupcją, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii oświadczeń o stanie kontroli zarządczej, rzetelnej analizy ryzyka, adekwatności mechanizmów kontrolnych oraz funkcjonowania służb audytu i kontroli wewnętrznej.

Więcej informacji nt. konferencji znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.pikw.pl/

Bądź na bieżąco z DZP