Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "Microsoft Cloud for Global Good"

23.03.2017

Autorzy:
Michał Czarnuch
Piotr Najbuk

23 marca zapraszamy do Audytorium Microsoft w Warszawie, na konferencję Microsoft Cloud for Global Good. Nasza kancelaria jest partnerem tego wydarzenia i w jego trakcie wystąpią nasi eksperci:

  • Piotr Najbuk, Associate w Praktyce Life Sciences, wraz Wojciechem Życzyńskim z Microsoft, przedstawią temat "Chmura i zdrowie - aspekty prawne chmury w opiece zdrowotnej: jakość jako podstawa bezpieczeństwa prawnego, przykłady rozwiązań dla rynku zdrowia"
  • Michał Czarnuch, Partner w Praktyce Life Sciences weźmie udział w panelu "Chmura obliczeniowa – korzyści społeczne, szanse gospodarcze, wyzwania regulacyjne".

Konferencja jest wyjątkowym spotkaniem przedstawicieli kancelarii prawnych, a także reprezentantów działów prawnych i compliance z firm i instytucji. Jej celem jest rozmowa o prawnych uwarunkowaniach rozwoju zastosowań chmury jako fundamentu systemów wspierających funkcjonowanie organizacji i coraz liczniejszych obszarów życia społecznego.

Gościem specjalnym spotkania będzie Brad Smith - President, Chief Legal Officer i Chief Compliance Officer, z pozycji których koordynuje sprawy prawne i te dotyczące otoczenia regulacyjnego, a także kieruje pracami ponad 1300 osobowego zespołu prawników i profesjonalistów z 55 krajów.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie wydarzenia https://www.microsoftevents.com/

Bądź na bieżąco z DZP