Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Śniadanie z prawem pracy "Umowy cywilnoprawne – szanse i pułapki"

12.04.2017

Autorzy:
Agata Mierzwa
Justyna Tyc-Brzosko
Magdalena Skwara

12 kwietnia serdecznie zapraszamy wszystkich przedstawicieli działów HR na - powracające po krótkiej przerwie, spotkanie z cyklu "Śniadanie z prawem pracy". Spotkanie poświęcimy najnowszym trendom w zatrudnianiu na podstawie umów cywilnych. Zaprezentujemy najnowsze orzecznictwo, omówimy praktykę kontroli ZUS i PIP w tym względzie i porozmawiamy o problemach w stosowaniu przepisów o minimalnej stawce godzinowej dla zleceniobiorców.
Niestety nie mamy już wolnych miejsc na 12 kwietnia. Organizujemy więc kolejny termin i zapraszamy 13 kwietnia. Program spotkania pozostaje bez zmian.

12 i 13 kwietnia w siedzibie kancelarii DZP spotkają się z Państwem nasze ekspertki z zakresu prawa pracy - Agata Mierzwa, Justyna Tyc i Magdalena Skwara. Zapraszamy Państwa o godzinie 8.45 - wtedy zaczynamy rejestrację. 

Szczegóły spotkania znajdą Państwo w poniższym zaproszeniu. Zgłoszenia prosimy wysyłać do 7 kwietnia na adres sylwia.sitek@dzp.pl.

Udział w seminarium jest możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, przewidujemy udział maksymalnie 2 osób z każdej firmy. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bądź na bieżąco z DZP