Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja "Preparing Bankable PPP Projects in Poland"

15.10.2015

Autorzy:
Magdalena Zabłocka

15 października w budynku Rondo 1 w Warszawie odbędzie się konferencja "Preparing Bankable PPP Projects in Poland" organizowana przez International Project Finance Association (IPFA) we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego i firmą Mott MacDonald.

W panelu dyskusyjnym "What Advice can be Given to the Polish Government, Municipalities and Voivodships Going Forward on How Best to Prepare Their PPP Projects to Secure the IFI Support and Private Sector Funding they Need for Their Projects to be Successful as PPPs" weźmie udział Magdalena Zabłocka, Senior Associate w Praktyce Infrastruktury i Energetyki naszej kancelarii. 

Celem tego wydarzenia jest wymiana wiedzy i doświadczeń związanych z finansowaniem projektów inwestycyjnych w modelu PPP. Uwaga panelistów będzie skierowana przede wszystkim na zagadnienie, jak najlepiej przygotować bankowalne projekty Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (PPP) w Polsce, aby mogły być wspierane przez międzynarodowe instytucje finansowe. Eksperci podpowiedzą, jak opracować strukturę takiego projektu oraz jakie działania podejmować, aby przyspieszyć realizacje projektu.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.ipfa.org/crm/

Bądź na bieżąco z DZP