14.09.2018

Autorzy:

Praktyki:

Specjalizacje:

14 września zapraszamy na śniadanie podatkowe, które zostanie poprowadzone przez naszych specjalistów: Jana Czerwińskiego i Krzysztofa Dybę.

14 września w siedzibie naszej kancelarii odbędzie się śniadanie biznesowe "Split payment w VAT".

Podczas spotkania nasi specjaliści: Jan CzerwińskiKrzysztof Dyba zaprezentują następujące tematy:

  • Zasady funkcjonowania mechanizmu podzielonej płatności i sposoby dysponowania środkami na rachunku VAT

  • Wątpliwości w zakresie zapłaty metodą split payment i pierwsze doświadczenia związane ze stosowaniem mechanizmu   podzielonej płatności

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i możliwy po potwierdzeniu przez organizatora przyjęcia zgłoszenia. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, przewidujemy udział maksymalnie 2 osób z każdej firmy.

Zgłoszenia prosimy kierować do 12 września drogą mailową, na adres: elzbieta.bonkowska@dzp.pl, lub telefoniczną, pod numerem: +48 22 557 86 13.

Więcej informacji na temat spotkania dostępne jest w załączonym zaproszeniu.

Pobierz plik