Jak prawo może wspierać innowacje?

Poland 2.0. Summit, 23-24 listopada 2018, Londyn

Konferencja: Poland 2.0. Summit 2018

23.11.2018

Autorzy:

Michał Czarnuch

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Ochrona zdrowia

W dniach 23-24 listopada w Londynie odbędzie się kolejna edycja Poland 2.0. Summit - jednej z największych konferencji dotyczących Polski, jakie odbywają się poza granicami kraju.

Uczestniczy w niej kilkuset młodych Polaków, którzy studiują na najlepszych uczelniach w Polsce, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech. W debatach wezmą udział naukowy, przedstawiciele sektora publicznego, biznesu oraz polscy start-upowcy.Konferencja Poland 2.0 Summit chce odpowiedzieć na pytanie jak nowoczesne technologie w polskich firmach mogą otworzyć nowe możliwości przed miastami w Polsce oraz jakie aktualne trendy w polskiej branży finansowej, medycznej i IT sprostają wyzwaniom polskiej gospodarki.

W centrum rozmów będzie rola zaawansowanej analityki danych i uczenia maszynowego w kontekście ochrony zdrowia mieszkańców rosnących miast. Dyskusję na temat miejsca telemedycyny i nowoczesnych technologii w sektorze medycznym w Polsce podejmą Michał Czarnuch oraz firma Polpharma. Michał Czarnuch, partner współzarządzający Praktyką Life Sciences, wygłosi key note speech pt. "How Can the Law Support the Process of Commercialising Innovations?".

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdą Państwo pod linkiem https://poland20.com/

 

 

Bądź na bieżąco z DZP