Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Kierunek Wschód: Potencjał dla Biznesu

05.12.2018

Autorzy:

Tatyana Koryakina

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Umowy w procesie inwestycyjnym

Wspólnie z Polską Agencją Inwestycji i Handlu S.A. zapraszamy na konferencję "Kierunek Wschód: Potencjał dla Biznesu", która odbędzie się 5 grudnia 2018 r. w Hotelu Marriott w Warszawie (Sala Bałtyk, Aleje Jerozolimskie 65/79).

Wydarzenie adresowane jest do firm zainteresowanych rozwojem handlu oraz realizacją projektów inwestycyjnych na rynkach wschodnich (Białoruś, Rosja, Kazachstan). Głównym celem konferencji jest przybliżenie polskim przedsiębiorcom mechanizmów i zasad prowadzenia biznesu w ramach Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej oraz potencjału jaki posiada. Na konferencji będą obecne firmy działające na rynkach wschodnich, które podzielą się zdobytym doświadczeniem i opowiedzą o swoich sukcesach.

Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w rozmowach B2B z potencjalnymi partnerami zagranicznymi oraz specjalnych warsztatach, podczas których zostaną przedstawione praktyczne aspekty prowadzenia działalności na Białorusi, w Kazachstanie oraz Rosji, takie jak m.in.: procedura założenia spółki, zawieranie umów z lokalnymi kontrahentami, rozwiązywanie sporów, egzekucja należności pieniężnych, kwestie podatkowe, uzyskiwanie certyfikatów oraz licencji.  

Z uwagi na ograniczoną liczbą miejsc, prosimy o rejestrację przez formularz rejestracyjny do 3 grudnia 2018 r.

Bądź na bieżąco z DZP