Gdzie znajdę przystępnie podane, różnorodne informacje prawne?

Centrum prasowe DZP.

Iberian Lawyer podcast – poznaj Spanish Desk DZP

19.10.2020

Autorzy:
Katarzyna Kuźma
José Luis Villacampa Varea

Zapraszamy do wysłuchania podcastu Iberian Lawyer, w którym wystąpili José Luis Villacampa Varea i Katarzyna Kuźma, będący trzonem zespołu Spanish Desk DZP. Z podcastu dowiecie się o początkach Spanish Desk sprzed prawie 15 lat i o tym jak to się stało, że od tego czasu doradzaliśmy już ponad 300 klientom z Hiszpanii i Portugalii, w bardzo dużej liczbie projektów z rozmaitych obszarów biznesu. 

Wkrótce też spodziewajcie się Państwo w Iberian Lawyer serii trzech artykułów prawników z DZP, w których opowiemy o realiach M&A, prawa zamówień publicznych czy nieruchomości w Polsce.

Kilka słów o bohaterach podcastu:

  • José Luis Villacampa Varea od ponad 15 lat doradza klientom z Hiszpanii i Portugalii jak również polskim przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność na rynkach iberyjskich. Od lat też aktywnie bierze udział w różnego rodzaju wydarzeniach promujących inwestycje zagraniczne w Polsce, a w Hiszpanii doradzał w zakresie prawa spółek oraz cywilnego prawa procesowego.
  • Katarzyna Kuźma od wielu lat strategicznie doradza przedsiębiorcom zagranicznym wchodzącym na rynek polski, jak również przedsiębiorcom polskim zainteresowanym rozwojem za granicą. Przez sześć lat pracowała w renomowanych kancelariach hiszpańskich, a w DZP rozwija zespół zajmujący się obsługą klientów hiszpańskojęzycznych.

Podcast dostępny jest pod linkiem.

Bądź na bieżąco z DZP