Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Paweł Paradowski dołącza do grona partnerów DZP

01.07.2014

Autorzy:
Paweł Paradowski

Partnerzy kancelarii Domański Zakrzewski Palinka mają przyjemność poinformować, że 1 lipca do ich grona dołączył Paweł Paradowski (Praktyka Postępowań Spornych).

P-Paradowski-newsPaweł Paradowski współpracuje z kancelarią DZP od 2003 roku i specjalizuje się w gospodarczych sprawach spornych, sprawach karnych gospodarczych, a także w zakresie prawa spółek. Jest pełnomocnikiem w licznych sprawach sądowych i arbitrażowych, szczególnie firm z branży energetycznej, budowlanej, nieruchomości, ubezpieczeniowej i farmaceutycznej. Występuje także jako pełnomocnik przedsiębiorstw w postępowaniach administracyjnych, w tym przed sądami administracyjnymi.

Paweł Paradowski jest już 3 Partnerem w 14-osobowej Praktyce Postępowań Spornych kancelarii DZP. Praktyka działa w warszawskim i poznańskim biurze kancelarii i prowadzi wiele znanych w Polsce postępowań spornych na rzecz klientów m.in. z branży budowlanej i infrastruktury, przemysłowej, transportowej, łączności, handlu, finansów, ubezpieczeń, a także z sektora obrotu nieruchomościami i administracji państwowej. Praktykę prowadzi Józef Palinka.

Bądź na bieżąco z DZP