Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Pierwsze warsztaty w ramach akcji "Zmieniamy zamówienia publiczne"

16.02.2016

Autorzy:
Dr Wojciech Hartung

15 lutego w siedzibie Konfederacji Lewiatan odbyły się warsztaty "Co zmieni się w zamówieniach publicznych po 18 kwietnia 2016 roku?", które poprowadzili Wojciech Hartung, Counsel i Michał Bagłaj, Senior Associate, eksperci w zespole zamówień publicznych (Praktyka Infrastruktury i Energetyki) naszej kancelarii. Warsztaty zostały zorganizowane w ramach wspólnej akcji Konfederacji Lewiatan i kancelarii DZP "Zmieniamy zamówienia publiczne" - uczestniczyło w nich ponad 40 przedsiębiorców.

Punktem wyjścia do spotkania było omówienie podstawowych zasad nowej unijnej dyrektywy dotyczącej zamówień publicznych oraz kwestia jej implementacji do polskiego prawa, co powinno nastąpić w terminie do 18 kwietnia br.

Ponadto w trakcie spotkania omówiono najważniejsze elementy projektu ustawy nowelizującej Prawo zamówień publicznych przedstawionego przez Ministerstwo Rozwoju 19 stycznia br.  

W trakcie warsztatów uczestnicy mogli dowiedzieć się jaki jest rzeczywisty zakres zmian prawa zamówień publicznych wymagany przepisami dyrektywy i jak przedsiębiorcy powinni przygotować się do zbliżającej się nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych.

Warsztaty były pierwszym z cyklu spotkań zaplanowanych przez Konfederację Lewiatan i DZP.

 

Bądź na bieżąco z DZP