Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Nowe wydania komentarzy do procedury administracyjnej

10.01.2017

Autorzy:
Piotr Gołaszewski

Na rynku ukazało się właśnie nowe - czwarte już - wydanie publikacji z serii "Duże Komentarze Becka" - "Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi. Komentarz", której współautorem jest Piotr Gołaszewski, Associate związany z Praktyką Nieruchomości w kancelarii DZP.

Opublikowany przez wydawnictwo C.H. Beck komentarz, pod redakcją prof. Romana Hausera i prof. Marka Wierzbowskiego, jako jedyny na rynku zawiera omówienie najnowszych zmian ustawowych. Publikacja nie tylko uwzględnia najbardziej aktualny stan prawny, ale także prezentuje poprzednie stany prawne biorąc pod uwagę obowiązujące w tym zakresie reguły intertemporalne i wynikające stąd potrzeby praktyków.

Książka dostępna w księgarni wydawnictwa C.H. Beck: https://www.ksiegarnia.beck.pl/

Piotr Gołaszewski współtworzy także inną publikację z serii "Duże Komentarze Becka" - "Kodeks postępowania administracyjnego. Komentarz", której najnowsze - trzecie - wydanie trafiło ostatnio na rynek. Komentarz ten, również pod redakcją prof. Romana Hausera oraz prof. Marka Wierzbowskiego, stanowi wyczerpujące i najbardziej aktualne omówienie przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego, uwzględniające potrzeby praktyków.

Książka dostępna w księgarni wydawnictwa C.H. Beck: https://www.ksiegarnia.beck.pl/

Piotr Gołaszewski, Associate w Praktyce Nieruchomości DZP, posiada szerokie doświadczenie w rozwiązywaniu trudnych i nietypowych problemów z zakresu prawa nieruchomości dotyczących w szczególności prawa rzeczowego i administracyjnego. Ponadto specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących reprywatyzacji i regulacji stanu prawnego nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem postępowań sądowych i administracyjnych prowadzonych w tym zakresie. Doradza także w kwestiach związanych z procesem inwestycyjno-budowlanym oraz zagospodarowaniem nieruchomości, zwłaszcza w toku postępowań administracyjnych i sądowych.

Bądź na bieżąco z DZP