Jak budować międzynarodowe relacje?

Marcin Krakowiak uczestnikiem międzynarodowych konferencji w Chinach

Marcin Krakowiak uczestnikiem międzynarodowych konferencji w Chinach

14.09.2018

W dniach 14-21 września, Marcin Krakowiak - Partner i Szef Praktyki Infrastruktury i Energetyki, jako gość Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, oddziału w Szanghaju, brał udział w międzynarodowych konferencjach poświęconych budowaniu relacji biznesowych pomiędzy UE a Chinami.

W pierwszych dniach wizyty w Chinach Marcin Krakowiak był prelegentem 10th China Overseas Investment Fair (COIFAIR) zatwierdzonej przez National Development and Reform Commission (NDRC), a zorganizowanej przez China Overseas Development Association (CODA).

W trakcie dwudniowej konferencji w Pekinie nasz ekspert przemawiał do przedstawicieli chińskiego rządu, ambasad krajów europejskich, jak i chińskich inwestorów. W swoim wystąpieniu podkreślał znaczenie relacji biznesowo budowanych m.in. w oparciu o inicjatywę One Belt One Road. Podczas wizyty w mieście Qingdao na zaproszenie China International Contractors Association, prowadził seminarium dla chińskich inwestorów zainteresowanych polskimi infrastrukturalno-energetycznymi inwestycjami. O potencjale biznesowym mówił również podczas zorganizowanym w Szanghaju seminarium.

Z kolei zagadnienia importu i eksportu oraz możliwości wspierania zagranicznych inwestorów w Polsce były tematem przewodnim 13th EU—China Business and Technology Cooperation Fair, podczas którego nasz Partner miał prelekcję.

Bądź na bieżąco z DZP