Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Warsztaty ze studentami Akademii Leona Koźmińskiego

15.05.2019

Dziś, po raz kolejny w ramach naszego partnerstwa z Akademią Leona Koźmińskiego, odbyły się warsztaty dla studentów specjalizacji "Innovation Management". Wraz ze studentami omawialiśmy kwestię tego jak dane osobowe i nowe technologie wpływają na zarządzanie przedsiębiorstwem. Wśród poruszanych tematów były m.in.:

  • legal tech na świecie
  • trendy w nowych technologiach
  • zarządzanie dostawcami w ramach RODO


Dziękujemy studentom za jak zawsze ciekawe i prezentujące wiele punktów widzenia dyskusje, doskonałą wspópracę z wykładowczyniami ALK - dr Kają Prystupą i dr Anną Olszewską - oraz za prowadzenie spotkania przez dr Bartosza Marcinkowskiego (będącego koordynatorem współpracy DZP i ALK), Marka Laskowskiego i Michała Kluskę.

Akademia Leona Koźmińskiego od wielu lat zajmuje 1. miejsce wśród rodzimych niepublicznych szkół wyższych w polskich rankingach edukacyjnych oraz jest klasyfikowana w prestiżowym rankingu "Financial Times - Business School Rankings". ALK posiada też trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe, w tym amerykańską AACSB, którą może poszczycić się zaledwie 5% szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard.

Bądź na bieżąco z DZP