Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

DZP wesprze KPI w realizacji programu akceleracyjnego WARSAW booster'20

23.06.2020

Z przyjemnością informujemy, że nasza kancelaria, w ramach projektu DZP Future będzie wspierać Koalicję na rzecz Polskich Innowacji (KPI) w realizacji programu akceleracyjnego „WARSAW booster’20”.

Założeniem programu „WARSAW booster’20” jest zapewnienie co najmniej 20 startupom merytorycznego wsparcia biznesowego, które pozwoli zweryfikować, doprecyzować i skalować projekt biznesowy, zaistnieć na rynku ze swoją ofertą oraz pozyskać doświadczenie, kontakty biznesowe i wsparcie kapitałowe na rozwój.

Program zostanie zrealizowany przez Koalicję na rzecz Polskich Innowacji w konsorcjum z partnerami – Fundacją MOST oraz Fundacją Start-up HUB Poland.

Wykonawca projektu został wyłoniony w drodze otwartego konkursu ofert ogłoszonego przez Biuro Rozwoju Gospodarczego miasta stołecznego Warszawy. Rozpoczęcie prac nad projektem nastąpi w lipcu 2020 r.

Cieszymy się, że nasza kancelaria, jako parter KPI, będzie mogła wspierać działania związane z projektem.

Z ramienia DZP, wsparcia KPI udzielają Jakub Kubalski, doradzający w obszarze New Technology & IP, oraz Maciej Zajda, doradzający w obszarze Venture Capital & Corporate oraz Fintech.

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji WARSAW booster'20 znajdą Państwo na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP