Czy mój innowacyjny projekt ma przyszłość?

DZP Future.

DZP Future

WSPIERAMY DOBRE POMYSŁY!

W naszej kancelarii realizujemy projekt DZP FUTURE – przestrzeń współpracy pomiędzy polskimi i zagranicznymi inwestorami oraz start-upami.

Inicjujemy i wzmacniamy relacje oraz kojarzymy innowacyjne projekty polskich przedsiębiorców z podmiotami, które są zainteresowane zaangażowaniem technologicznym i finansowym w nowe przedsięwzięcia. Nasze wsparcie obejmuje każdy z etapów tej współpracy, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

W ramach naszego doradztwa:

 • dostarczamy unikalne, preselekcjonowane portfolio projektów w ramach PitchDays
 • przeprowadzamy audyty prawne, finansowe i merytoryczne mające na celu identyfikację wyników badań naukowych oraz weryfikację wyceny projektu
 • tworzymy strategie komercjalizacji oraz ochrony własności intelektualnej, w tym strukturyzujemy spółki spin-off i start-up
 • inicjujemy spotkania mentoringowe z doświadczonymi menedżerami z branż właściwych dla projektów
 • pomagamy pozyskać fundusze z NCBiR
 • rejestrujemy spółki, w tym podmioty lecznicze
 • zajmujemy się bieżącą obsługą korporacyjną
 • tworzymy regulaminy organizacyjne
 • wprowadzamy produkty na rynek polski oraz rynki zagraniczne
 • prowadzimy negocjacje z inwestorem lub beneficjentem inwestycji, w tym mające na celu komercjalizację wyników badań naukowych
 • przygotowujemy i negocjujemy umowy inwestycyjne, umowy wspólników oraz umowy zbycia udziałów/akcji

Przede wszystkim DZP FUTURE wspiera dobre pomysły - zbudowaliśmy przestrzeń, w której mogą spotkać się przedsiębiorcy i inwestorzy, aby budować trwałe relacje biznesowe. Wierzymy, że ich sukces będzie naszym sukcesem.

artykuły powiązane

Prosta spółka akcyjna – nowa spółka dla innowacyjnego biznesu

29.11.2017

Zapraszamy na konferencję pt. "Prosta spółka akcyjna". W spotkaniu weźmie udział Michał Przychoda, który jest członkiem Zespołu opracowującego rekomendacje dla tego projektu.

cały tekst

Warsztaty "DZP ITEO Knowledge Session"

29.06.2017

29 czerwca zapraszamy na warsztaty "DZP ITEO Knowledge Session", organizowane w ramach projektu DZP Future. Nasi eksperci opowiedzą o kluczowych aspektach prawnych rozwoju biznesu.

cały tekst

DZP i Microsoft: Wsparcie dla start-upów medycznych

21.10.2016

20 października 2016 r. nasza kancelaria podpisała porozumienie z firmą Microsoft. Celem naszej współpracy jest zapewnienie kompleksowego wsparcia start-upom z sektora ochrony zdrowia.

cały tekst

DZP | EKG 2016 | Kolejna udana edycja już za nami

30.05.2016

Tegoroczna edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach była dla DZP bardzo satysfakcjonująca. Ponownie mieliśmy okazję współtworzyć wydarzenie istotne dla rozwoju polskiej gospodarki.

cały tekst

DZP FUTURE MedTech - kolejne spotkanie ze start-upami

06.05.2016

5 czerwca w ramach projektu DZP Future odbyła się kolejna seria spotkań polskich start-upów z inwestorem - tym razem pod hasłem "MedTech" (przedsiębiorcy z branży medycznej i technologii medycznych).

cały tekst

Spotkania polskich start-upów z zagranicznymi inwestorami

20.11.2015

Zakończyła się dwudniowa seria spotkań polskich start-upów z przedstawicielem inwestorów brytyjskich, niemieckich i amerykańskich, które odbyły się w warszawskiej siedzibie naszej kancelarii.

cały tekst