Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Trzech prawników DZP w finale konkursu Rising Stars 2020

11.12.2020

We wtorek, 15 grudnia o godz. 15:00 odbędzie się Finałowa Gala IX edycji Konkursu Rising Stars, organizowanego przez wydawnictwo Wolters Kluwer Polska. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w formule online, pod hasłem „Prawnicy – liderzy jutra”.

Konkurs skierowany jest do młodych prawników wyróżniających się wiedzą merytoryczną, pracą na rzecz państwa prawa i społeczeństwa oraz kreatywnością i wykorzystaniem nowych technologii. 

Spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu jury wyłoniło grupę 35 finalistów biorąc pod uwagę także ich umiejętność pracy z biznesem, dbanie o jakość stanowienia i stosowania prawa, zaangażowanie pro bono oraz osiągnięcia naukowe i osobiste. Wśród nominowanych znaleźli się prawnicy z całego kraju specjalizujący się w różnych obszarach prawa, związani zarówno z kancelariami, jak i działami prawnymi firm, a także pracownicy naukowi.

Z przyjemnością informujemy, że w gronie finalistów znalazło się trzech prawników DZP: dr Anna Hlebicka-Józefowicz, Associate oraz Marcin Pieklak, Partner z Praktyki Life Sciences, a także dr Marcin Stępień, Associate z Praktyki IP&TMT.

Już na tym etapie gratulujemy oraz życzymy powodzenia wszystkim wyróżnionym!

Zapraszamy także do kibicowania finalistom podczas Gali Finałowej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, możliwy po dokonaniu rejestracji dostępnej na stronie organizatora.  

Bądź na bieżąco z DZP