Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Anna Hlebicka-Józefowicz laureatką konkursu Rising Stars 2020

15.12.2020

Piętnastego grudnia 2020 r. odbyła się Finałowa Gala IX edycji Konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2020, organizowanego przez wydawnictwo Wolters Kluwer Polska. W konkursie nagradzani są młodzi prawnicy wyróżniający się wiedzą merytoryczną, pracą na rzecz państwa prawa i społeczeństwa oraz kreatywnością i wykorzystaniem nowych technologii.

Z radością informujemy, że w gronie laureatek na podium jest Anna Hlebicka-Józefowicz, która zajęła 2. miejsce w konkursie.

Anna jest doktorem nauk prawnych oraz ekspertką zespołu doradztwa regulacyjnego i legislacji DZP. Specjalizuje się w  zagadnieniach z zakresu legislacji, prawa konstytucyjnego i prawa Unii Europejskiej. Doradza klientom w sprawach związanych z procesem stanowienia prawa, oceną wpływu nowych regulacji na biznes i jakością legislacji. Reprezentuje interesy przedsiębiorców w procesie legislacyjnym. Koordynuje proces bieżącego monitorowania zmian prawnych, które mogą mieć wpływ na interesy przedsiębiorców i wybrane sektory gospodarki. Opiniuje projekty nowych przepisów pod kątem proporcjonalności nakładanych obciążeń regulacyjnych, ich zgodności z Konstytucją RP i prawem Unii Europejskiej oraz poprawności legislacyjnej.

Serdecznie gratulujemy Annie i pozostałym laureatom sukcesu!

Więcej o wydarzeniu oraz pozostałych finalistach wyłonionych z ramienia DZP przeczytają Państwo pod linkiem.

Bądź na bieżąco z DZP