Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Anna Partyka-Opiela Doradcą Compliance Roku 2020

18.12.2020

Autorzy:
Dr Anna Partyka-Opiela

17 grudnia 2020 r. odbyła się gala rozdania nagród Compliance Awards 2020, której organizatorem jest Instytut Compliance.

Instytut Compliance zainicjował coroczny konkurs „Compliance Awards” dla wzmacniania świadomości na rynku oraz premiowania szczególnych osiągnięć w obszarze zarządzania zgodnością, zarówno osób indywidualnych, jak i dorobku całej organizacji, w którym wybierane są osobowości oraz projekty compliance o unikalnym charakterze.

Celem twórców konkursu jest promowanie trendu zarządzania zgodnością i wyznaczanie rynkowych standardów w tym obszarze. Wyróżnienia przyznawane są w trzech kategoriach:

  • Oficer Compliance Roku
  • Pomysł Compliance Roku
  • Doradca Compliance Roku

Z radością ogłaszamy, że Anna Partyka-Opiela, Partner i Szef zespołu compliance DZP została wybrana Doradcą Compliance Roku 2020.  

Sukces naszej ekspertki cieszy tym bardziej, z uwagi na to, iż kandydatów do nagrody nominują klienci, a laureaci są wybierani przez Radę Programową Magazynu Instytutu Compliance przy Uniwersytecie Viadrina.

„Bardzo się cieszę z otrzymania tego wyróżnienia, jest ono dla mnie motywacją do dalszego rozwoju i promowania idei compliance w biznesie. Dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego sukcesu, przede wszystkim naszym klientom, którzy obdarzyli nas zaufaniem oraz mojemu zespołowi za współpracę i zaangażowanie.” – komentuje Anna Partyka-Opiela.   

Annie serdecznie gratulujemy zdobycia tej prestiżowej nagrody!

Bądź na bieżąco z DZP