Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Trzeci z rzędu sukces Joanny Wierzejskiej i Praktyki Podatkowej w XV Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego Rzeczpospolitej

15.04.2021

Z przyjemnością informujemy, że w XV Rankingu firm doradztwa podatkowego Rzeczpospolitej Joanna Wierzejska, Partner Współzarządzająca Praktyką Podatkową, po raz trzeci z rzędu otrzymała tytuł „Lidera w doradztwie transakcyjnym”.  „Dziękujemy za zaufanie klientów, którzy powierzają nam swoje sprawy” – mówi Joanna Wierzejska.

Nasza kancelaria została również nagrodzona w kategorii „Przełomowe orzeczenia sądów administracyjnych” za trzy precedensowe wyroki NSA sygn. (I FSK 323/18; I FSK 970/18; I FSK 1703/19) dotyczące opodatkowania wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów stawką 0 proc. VAT. „Cieszymy się, że nasza skuteczność w sporach z organami podatkowymi została po raz kolejny doceniona przez Kapitułę Rankingu” – powiedział Artur Nowak, Partner Współzarządzający Praktyką Podatkową.

W rankingu nagrodzone zostały najlepsze kancelarie i firmy doradztwa podatkowego, a także najbardziej doświadczeni specjaliści w poszczególnych dziedzinach prawa podatkowego, którzy otrzymali indywidualne wyróżnienia.

Więcej informacji o rankingu znajdą Państwo na stronach Rzeczpospolitej:

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym!

Bądź na bieżąco z DZP