Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Paweł Kaźmierczyk i Karolina Kulikowska-Gruszecka nominowani w konkursie Rising Stars 2022

26.10.2022

W tym roku aż dwoje naszych prawników znalazło się w gronie nominowanych do XI edycji Rising Stars  Prawnicy – liderzy jutra. Spośród zgłoszonych 139 kandydatów Kapituła wyłoniła 35 osób, które będzie ubiegało się o tytuł Laureata konkursu.

Do tytułu „Lidera jutra” nominowani zostali:

  • Karolina Kulikowska-Gruszecka – Associate w Praktyce IP&TMT specjalizująca się w zakresie prawa własności intelektualnej, nowych technologii i cyberbezpieczeństwa. Doradza w szczególności podmiotom z branży technologicznej, medialnej i e-commerce. Wspierała klientów w procesach transformacji cyfrowej, które odegrały kluczową rolę w utrzymaniu ciągłości biznesowej w okresie pandemii.
  • dr Paweł Kaźmierczyk – Associate w Praktyce Life Sciences specjalizujący się w obszarze ochrony zdrowia , w szczególności w prawnych aspektach związanych z e-zdrowiem, telemedycyną i sztuczną inteligencją w ochronie zdrowia. Koordynował między innymi merytoryczne prace nad kodeksem postępowania dla sektora ochrony zdrowia, jest także współautorem Białej Księgi AI w praktyce klinicznej.

Organizowany przez Wolters Kluwer konkurs kierowany jest do młodych prawników, do 35 roku życia, których charakteryzuje kreatywność, innowacyjność oraz umiejętność łączenia kariery zawodowej z pracą naukową. Jury bierze również pod uwagę działalność na rzecz państwa prawa i społeczeństwa, w szczególności aktywność pro bono, dbanie o jakość stanowienia prawa, osiągnięcia osobiste, czy wykorzystanie nowych technologii.

Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy wyróżnienia!

Laureatów poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 23 listopada. Więcej informacji na stronie Konkursu oraz w serwisie prawo.pl.

Bądź na bieżąco z DZP