Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Mec. Hanna Gajewska-Kraczkowska wyróżniona odznaką „Adwokatura Zasłużonym”

22.05.2023

Z ogromną radością dzielimy się informacją, że uchwałą Prezydium Naczelnej Rady Adwokackiej Hanna Gajewska-Kraczkowska, Counsel z Praktyki Postępowań Spornych, została wyróżniona odznaką „Adwokatura Zasłużonym”.

Hanna Gajewska-Kraczkowska specjalizuje się w sprawach procesowych z zakresu prawa karnego gospodarczego (tzw. white-collar crime), odpowiedzialności karnej podmiotów gospodarczych oraz w sprawach karno-skarbowych. Doradza w zakresie ochrony dóbr osobistych oraz prawa prasowego. Jest ekspertem Biura Analiz Sejmowych Kancelarii Sejmu RP w zakresie prawa karnego procesowego. Współpracuje również z Helsińską Fundacją Praw Człowieka w ramach programów Obserwator Wolności Mediów i Klinika Niewinność oraz angażuje się w działalność pro bono na rzecz ochrony praw i wolności obywatelskich.

Odznaka „Adwokatura Zasłużonym” przyznawana jest za wzorowe wykonywanie zawodu adwokata, długotrwałą aktywność w samorządzie adwokackim, wybitne osiągnięcia naukowe lub publicystyczne w dziedzinie kształtowania lub stosowania prawa. Wyróżnienia otrzymują także adwokaci za wybitną działalność publiczną w obszarze praw i wolności obywatelskich lub działalność samorządową realizującą cele określone w dewizie adwokatury.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia!

Więcej informacji pod linkiem.

Bądź na bieżąco z DZP