Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Rozszerzenie praktyki podatkowej w kancelarii DZP

04.05.2010

Realizując strategię rozwoju firmy i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, kancelaria DZP wzbogaciła i rozszerzyła swoją ofertę w zakresie doradztwa podatkowego. 4 maja do grona partnerów kancelarii dołączyli uznani eksperci podatkowi, którzy zdobywali doświadczenie w czołowych międzynarodowych firmach doradczych – Joanna Wierzejska i mec. Artur Nowak. Współpracę z kancelarią rozpoczęli także członkowie ich zespołów.

Joanna Wierzejska specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podatkowej klientów ze szczególnym uwzględnieniem fuzji i przejęć. Będzie także kierowała Działem Doradztwa Podatkowego.

Artur Nowak jest ekspertem w zakresie problematyki podatkowej ze szczególnym uwzględnieniem spraw spornych z dziedziny prawa podatkowego i celnego.

- W dobie wysokiej konkurencyjności i szybkiego przepływu informacji, priorytetem działań kancelarii jest proponowanie rozwiązań prawnych, które w pełni pozwolą na realizację celów biznesowych i finansowych klientów. W praktyce oznacza to świadczenie usług prawnych poprzez proponowanie rozwiązań optymalnych, również z podatkowego punktu widzenia – mówi mecenas Krzysztof Zakrzewski, Partner Zarządzający kancelarii DZP. Dlatego też postanowiliśmy wzbogacić nasz zespół o profesjonalny, multidyscyplinarny Dział Doradztwa Podatkowego, w pełni komplementarny do doradztwa prawnego kancelarii.

Obecnie Dział Doradztwa Podatkowego kancelarii to zespół ekspertów posiadających wykształcenie prawnicze i ekonomiczne, którzy zdobywali swoje doświadczenie w międzynarodowych firmach doradczych. Partnerzy tego działu to uznani specjaliści w dziedzinie doradztwa transakcyjnego oraz w zakresie spraw spornych z dziedziny prawa podatkowego i celnego. Pozostali członkowie zespołu to doradcy podatkowi z bogatym doświadczeniem w zakresie fuzji i przejęć, podatku VAT, podatku akcyzowego, postępowań podatkowych i celnych oraz podatku od nieruchomości.

Bądź na bieżąco z DZP