Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

Konkurs Krasomówczy rozstrzygnięty!

17.12.2008 Miło nam poinformować, że nasz kolega Krzysztof Fliszkiewicz, został zwycięzcą tegorocznego Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Aplikantów Adwokackich. Konkurs odbył się 7 grudnia.

cały tekst

DZP Gazelą Biznesu 2008

15.12.2008 Z przyjemnością informujemy, że kancelaria Domański Zakrzewski Palinka dołączyła w tym roku do elitarnego grona "Gazel Biznesu", w rankingu przygotowanym przez Puls Biznesu oraz wywiadownię gospodarczą Coface Poland. 

cały tekst

Nowi Partnerzy w DZP

01.07.2008 1 lipca br. 2 prawników od lat związanych z kancelarią Domański Zakrzewski Palinka, Robert Niczyporuk oraz Akinkayode Robert Phillips, otrzymało nominacje na stanowisko partnera.

cały tekst

Nowi Partnerzy w kancelarii

01.01.2008 Z przyjemnością informujemy, że 1 stycznia br. 7 prawników od lat związanych z naszą kancelarią otrzymało nominacje na stanowisko partnera.

cały tekst

Nowe biuro lokalne kancelarii DZP

01.01.2008 Z przyjemnością informujemy, że z początkiem stycznia b.r. w Łodzi rozpoczęło działalność nowe biuro kancelarii Domański Zakrzewski Palinka. Jest to już czwarta lokalizacja naszej kancelarii, która swoją główną siedzibę ma w Warszawie.

cały tekst

Bądź na bieżąco z DZP