Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

DZP Partnerem Głównym II Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Rynku Kapitałowego

19.04.2023

Interesujesz się prawem rynków kapitałowych, prawem bankowym i finansowym lub prawem spółek?

Zatem nie może Cię zabraknąć podczas II Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Rynku Kapitałowego - Rynek kapitałowy wobec rozwoju nowych technologii, która odbędzie się online we wtorek, 23 maja br.!

Wydarzenie organizuje Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa (ELSA), a nasza kancelaria po raz kolejny została jego Partnerem Głównym.

To innowacyjny projekt, który stanowi forum spotkania studentów i specjalistów z zakresu prawa handlowego oraz szeroko pojętego prawa rynku kapitałowego. W tym roku skupimy się na dynamicznych zmianach w prawie rynku kapitałowego - głównie w obliczu rozwoju nowych technologii, które są jednym z czynników kształtujących rynki finansowe. Z ramienia DZP podczas Konferencji wystąpią Michał Przychoda oraz Maciej Zajda.

Szczegółowe informacje o Konferencji oraz formularz rejestracyjny znajdziecie tutaj.

 

A jeszcze w kwietniu, zapraszamy na side event – panel dyskusyjny Fundraising startupów w czasach kryzysu.

W poniedziałek, 24 kwietnia br. będziecie mieli okazję posłuchać dyskusji moderowanej przez Piotra Jackowskiego, Partnera w Praktyce Rynków Kapitałowych i Instytucji Finansowych, oraz zaproszonych ekspertów:

  • Macieja Zajdy - Senior Associate DZP, który od kilku lat rozwija i koordynuje program DZP | Future, w ramach którego współpracujemy ze startupami o wysokim potencjale wzrostu, inwestorami otwartymi na ponadprzeciętne ryzyko oraz startupową społecznością;
  • dr Katarzyny Niewińskiej - CEO & FOUNDER KAN Investments, Wykładowcy na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego;
  • Macieja Sadowskiego - Lead Expert w Startup Hub Poland - jednego z najprężniej działających podmiotów w polskim ekosystemie startupowym.  

Spotkanie odbędzie się w formule hybrydowej – możecie dołączyć do dyskusji online lub spotkać się z ekspertami w naszym warszawskim biurze. Link do zapisów znajdziecie tutaj.

A o czym będziemy rozmawiać?

  • omówimy wpływ kryzysu na bieżącą sytuację na rynku venture capital;
  • zastanowimy się nad strategią pozyskiwania przez startupy środków na rozwój, wyzwaniami jakie przed nimi stoją w procesie inwestycyjnym, a także nad formami finansowania, po które najczęściej sięgają;
  • przedyskutujemy, jakie zachowania inwestorów możemy zaobserwować na rynku, a także jakie są ich obecne oczekiwania w związku z lokowaniem środków w podmioty wysokiego ryzyka;
  • a na koniec przeanalizujemy kwestię rozwoju polskiego rynku venture capital na tle międzynarodowym.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

aktualności

Bądź na bieżąco z DZP