Co słychać w DZP?

Nasze aktualne projekty.

DZP doradza Kiwa Inspecta Holding Polska przy transakcji nabycia Agro Quality Support Polska

16.04.2019

DZP doradzało spółce z grupy kapitałowej Kiwa, Kiwa Inspecta Holding Polska sp. z o.o. przy transakcji nabycia 100% udziałów w kapitale zakładowym spółki Agro Quality Support Polska sp. z o.o.

Kiwa należy do grona 20 liderów światowego rynku badań, inspekcji i certyfikacji w branżach: budownictwo i dostarczanie energii, woda pitna, opieka zdrowotna, żywność, pasze i gospodarka rolna. Działalność Kiwy pozostaje komplementarna do profilu spółki Agro Quality Polska, która świadczy usługi audytu żywności.

Dokonana inwestycja wpisuje się w strategię Grupy Kiwa, której celem ma być podwojenie przychodów Grupy Kiwa do 2022 r.

Doradztwo DZP obejmowało kompleksową obsługę prawno-podatkową transakcji, w tym w szczególności przeprowadzenie badania due diligence, przygotowanie i negocjowanie dokumentacji transakcyjnej oraz finalizowanie zakupu.

Z ramienia DZP doradzał zespół koordynowany przez Piotra Andrzejczaka i Przemysława Furmagę. W jego skład wchodzili: Klaudia Bartoszyńska-Kwiatkowska i Aleksandra Czarnecka z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, Joanna Wierzejska i Tomasz Leszczewski z Praktyki Podatkowej, Jowita Prokop i Michał Tracz z Praktyki Life Sciences, Łukasz Górzny z Praktyki Prawa Pracy oraz Jarosław Konecko z Praktyki IP&TMT.

Bądź na bieżąco z DZP