Co słychać w DZP?

Nasze aktualne projekty.

DZP doradza przy transakcji sprzedaży 60% udziałów w Piano Group sp. z o.o.

16.07.2019

15 lipca 2019 r. zakończyliśmy z sukcesem transakcję sprzedaży 60% udziałów należących do właścicieli spółki Piano Group sp. z o.o. z Warszawy na rzecz AMS S.A., spółki należącej do Grupy Agora S.A., i przystąpienia tego inwestora do spółki.

Doradzaliśmy spółce i jej właścicielom w przygotowaniu i negocjowaniu dokumentacji transakcyjnej (umowa sprzedaży udziałów oraz umowa wspólników, regulująca zasady współpracy sprzedających z AMS S.A. po transakcji), negocjowaniu kontraktu menedżerskiego oraz sfinalizowaniu sprzedaży.

Spółka Piano Group sp. z o.o. jest 100% akcjonariuszem spółki Benefit Multimedia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA oraz wyłącznym wspólnikiem Benefit Multimedia sp. z o.o. będącej jedynym komplementariuszem Benefit Multimedia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA. 

Benefit Multimedia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA prowadzi działalność w zakresie świadczenia usług na rynku DOOH (digital out of home) w zakresie reklamy wewnętrznej emisji treści i sprzedaży treści reklamowych, instalacji ekranów oraz wykorzystania infrastruktury wideo/TV do emisji treści wideo. Benefit Multimedia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA współpracuje z ponad 190 klubami fitness w Polsce, w których zainstalowana jest infrastruktura spółki.

Projekt z ramienia DZP prowadzili Robert Niczyporuk, Partner oraz Klaudia Bartoszyńska-Kwiatkowska, Associate, przy wsparciu Jakuba Wieszczeczyńskiego, Senior Associate z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć i Łukasza Górznego, Senior Associate z Praktyki Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.

Bądź na bieżąco z DZP