Co słychać w DZP?

Nasze aktualne projekty.

Przy wsparciu prawnym DZP spółka Fox Recykling zajmująca się zbiórką i sprzedażą odpadów wtórnych sprzedała 76% udziałów hiszpańskiej grupie Sociedad Anonima Industrias Celulosa Aragonesa (Saica). Doradcą transakcyjnym dotychczasowego właściciela Fox Recykling był zespół Holon-Translink.

Kupujący – Grupa Saica – to jeden z największych w Europie producentów papieru makulaturowego wykorzystywanego do produkcji tektury falistej. Działalność Grupy poza produkcją papieru makulaturowego opiera się o gospodarkę odpadami i usługi środowiskowe, produkcję opakowań z tektury falistej i opakowań giętkich.

Nasze doradztwo obejmowało wszystkie etapy transakcji, od wsparcia Fox Recykling w toku badania due diligence, poprzez przygotowanie dokumentacji transakcyjnej i prowadzenie negocjacji, aż do zamknięcia transakcji.

Z ramienia DZP klientowi doradzali: Marek Świątkowski, Partner, i Michał Klimowicz, Associate z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, Joanna Wierzejska, Partner Współzarządzająca Praktyką Podatkową oraz Daniel Chojnacki, Partner, i Maciej Białek, Senior Associate z zespołu ochrony środowiska.

Bądź na bieżąco z DZP