Co słychać w DZP?

Nasze aktualne projekty.

W ramach międzynarodowej współpracy ze szwedzką kancelarią Lindahl, doradzaliśmy HANZA, globalnej firmie specjalizującej się w modernizacji i optymalizacji procesów przemysłowych, w nabyciu 100% udziałów Orbit One, wiodącego skandynawskiego producenta elektroniki.

HANZA jest jednym z największych europejskich producentów wyrobów elektronicznych specjalizującym się m.in. w obszarze obróbki blach, produkcji płytek PCB, okablowania i turbin. Swoim klientom oferuje kompletne rozwiązania obejmujące produkcję, logistykę i obsługę technologiczną, pozwalające na realizację złożonych procesów wytwórczych. Firma koncentruje swoją produkcję w 6 klastrach w: Szwecji, Finlandii, krajach bałtyckich, Europie Środkowej, Niemczech i Chinach.

Przejęcie przez naszego klienta szwedzkiego przedsiębiorstwa operującego także w Polsce zwiększy możliwości produkcyjnych firmy w Szwecji i w Europie Środkowej. Przyczyni się to także do realizacji celów finansowych grupy na 2025 rok.

Projekt po stronie DZP prowadził multidyscyplinarny zespół, którego liderami byli: Bartosz Marcinkowski, Sylwia Kuca, Hubert Kawałek i Maria Piechota.

Doradcy z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć wspierani byli przez Michała Nitę z Praktyki IP&TMT, Macieja Białka z zespołu ochrony środowiska oraz Justynę Tyc-Brzosko i Magdalenę Stępień z Praktyki Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.

Bądź na bieżąco z DZP