Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

ODWOŁANE: Obowiązkowa dematerializacja akcji – krok po kroku. Konsekwencje zmian prawnych i nowe obowiązki emitentów akcji

02.04.2020

Autorzy:
Robert Niczyporuk
Jakub Wieszczeczyński

2 kwietnia 2020 r. w godz. 10:00 – 12:30 zapraszamy do warszawskiej siedziby BCC (Plac Żelaznej Bramy 10, Pałac Lubomirskich) na spotkanie doradcze pod tytułem: „Obowiązkowa dematerializacja akcji – krok po kroku. Konsekwencje zmian prawnych i nowe obowiązki emitentów akcji”.

Celem spotkania jest przybliżenie głównych idei, celów oraz konsekwencji zbliżających się zmian i obowiązków dotyczących obowiązkowej dematerializacji akcji wyemitowanych przez spółki akcyjne i komandytowo–akcyjne. Ci spośród Państwa, którzy jeszcze nie rozpoczęli wdrażania zmian organizacyjnych uzyskają informacje, które pozwolą na efektywne wykorzystanie czasu pozostałego spółkom i akcjonariuszom.

Spotkanie poprowadzą Robert Niczyporuk oraz Jakub Wieszczeczyński z zespołu prawa spółek, fuzji i przejęć, a także Bartosz Krzesiak, ekspert BCC ds. rynku kapitałowego.

Spotkanie jest adresowane do wszystkich osób odpowiedzialnych za wdrożenie zmian wynikających z obowiązkowej dematerializacji akcji w spółkach akcyjnych i komandytowo–akcyjnych, w szczególności do członków organów ww. spółek, jak również do prawników in house, osób odpowiedzialnych za compliance, a także do dyrektorów biur zarządów.

Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora https://www.bcc.org.pl/event/obowiazkowa-dematerializacja-akcji-krok-po-kroku-konsekwencje-zmian-prawnych-i-nowe-obowiazki-emitentow-akcji/.

Bądź na bieżąco z DZP