Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Webinarium: Możliwości inwestycyjne dla hiszpańskich i portugalskich firm w Polsce

28.10.2021

Autorzy:
Tomasz Darowski
José Luis Villacampa Varea

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium pt. „Możliwości inwestycyjne dla hiszpańskich i portugalskich firm w Polsce”, które odbędzie się 28 października o godzinie 10.00. Webinarium, organizowane przez kancelarię Domański Zakrzewski Palinka, PM Group oraz Polską Agencją Inwestycji i Handlu dedykowane jest hiszpańskim oraz portugalskim podmiotom, zainteresowanym inwestowaniem w Polsce, w szczególności w zakresie projektów greenfield.

Polska jest obecnie trzecim pod względem wielkości inwestycji zagranicznych krajem na świecie oraz liderem FDI w CEE. Ze względu m.in. na centralne położenie kraju, stabilność gospodarczą, zachęty inwestycyjne oferowane dla przedsiębiorców, przynależność do UE, wyspecjalizowanych pracowników – inwestorzy decydują się na prowadzenie produkcji i działalności w Polsce. Wg. danych PAIiHU, w 2020 roku nasz kraj mógł pochwalić się prawie 200 nowych inwestycjami o wartości 10 miliardów EUR, a zgodnie z niedawnymi zapowiedziami rządu, będą przygotowywane nowe tereny pod inwestycje dla firm zainteresowanych prowadzeniem działalności w Polsce.

Podczas webinarium, nasi prelegenci opowiedzą o zachętach inwestycyjnych, omówią, jak przygotować się do inwestycji pod kątem technicznym i prawnym, a inwestorzy z Hiszpanii i Portugalii przedstawią swoje doświadczenia związane z budową zakładów produkcyjnych w Polsce.

Wydarzenie, o 10.00, rozpocznie się od przywitania gości i przedstawienia prelegentów przez Tomasza Darowskiego, Partnera z Praktyki Infrastruktury i Energetyki, który zajmuje się obszarem umów w procesie inwestycyjnym.

Pełna agenda konferencji dostępna jest w załączonym pliku.

Data i godzina: 28 października 2021 r., 10.00 – 11.45 CET

Rejestracja: do 27 października poprzez formularz na stronie Zoom

Język: angielski

Udział jest bezpłatny i możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkanie odbędzie się w aplikacji Zoom.

Bądź na bieżąco z DZP