Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Skuteczne wdrożenie i realizacja projektów PPP w praktyce samorządowej

03.02.2022

Autorzy:

Katarzyna Kuźma
Dr Michał Przychoda

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Partnerstwo publiczno-prywatne i koncesje

Jak pokazują statystyki, w Polsce działania w zakresie partnerstwa publiczno-prywatnego dotyczą głównie samorządów. Te zaś w okresie pandemii musiały mierzyć się z wieloma problemami. Nie bez znaczenia pozostają także stojące przed nami wymagania związane z wdrożeniem europejskiej polityki określonej w Nowym Europejskim Zielonym Ładzie oraz w Nowej Strategii Przemysłowej. Jest to oczywiście szansa na dużą zmianę technologiczną, ale także nie małe wyzwanie.

Jak samorządy mogą w tym kontekście wykorzystać możliwości PPP? Czy i jak pandemia oraz ogólnoekonomiczne uwarunkowania wpłynęły na rozwój inwestycji?

3 lutego podczas webinaru organizowanego przez Uniwersytet Śląski w Katowicach Katarzyna Kuźma oraz Michał Przychoda z Praktyki Infrastruktury i Energetyki opowiedzą o metodach skutecznego wdrożenia oraz realizacji projektów PPP w praktyce samorządowej.

W trakcie spotkania zatytułowanego „Szanse i wyzwania partnerstwa publiczno-prywatnego w okresie postpandemicznym” będzie można dowiedzieć się również, jak pandemia wpłynęła na finanse JST w Polsce oraz jakie są najnowsze trendy społeczno-środowiskowe w projektach PPP w Europie.

Pełna agenda spotkania i formularz rejestracyjny dostępne są na stronie Uniwersytetu Śląskiego.

Bądź na bieżąco z DZP