Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Webinar: Nowy projekt ustawy o sygnalistach – co się zmieniło, co nas czeka?

21.04.2022

Autorzy:

Dr Anna Partyka-Opiela
Julia Besz

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Compliance

Pojawił się długo oczekiwany nowy projekt ustawy o ochronie osób zgłaszających naruszenia prawa (tzw. ustawa o sygnalistach), który od wielu instytucji i firm może wymagać aktualizacji, a nawet stworzenia od nowa, procedury zgłaszania naruszeń prawa i podejmowania działań następczych oraz wdrożenia niezbędnych kanałów komunikacji dla sygnalistów. O tym, jak się dostosować do zmian, opowiedzą nasze ekspertki.

Anna Partyka-Opiela, Partner i Szefowa zespołu compliance i Julia Besz, Associate, podczas webinaru przybliżą założenia ogłoszonego 12 kwietnia projektu ustawy o ochronie osób zgłaszających naruszenia prawa. Wskażą, jakie nowe obowiązki będą mieć duzi i średni przedsiębiorcy, a także jak się do nich przygotować, organizując kanały whistleblowingowe.

Podczas spotkania prelegentki zaprezentują także whistleblowingową e-platformę DZP Compliance – ZGŁASZAM.TO, czyli kompleksowe rozwiązanie zapewniające zgodność z przepisami w jednym narzędziu.

Data: 21 kwietnia (czwartek), godz. 12.00 – 13.45
Miejsce: platforma MS Teams
Rejestracja: do 20 kwietnia przez formularz

Udział jest bezpłatny i możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia przez organizatorów. W trakcie webinarium będzie możliwość zadawania pytań za pomocą czatu.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się w załączonym zaproszeniu.

Bądź na bieżąco z DZP