Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Konferencja Solidarity Arbitration and Mediation Days

17.11.2022

Autorzy:

Paweł Lewandowski

Praktyka:

Postępowania Sporne

Specjalizacje:

Sprawy arbitrażowe
Sprawy sądowe i sądowo-administracyjne

Kancelaria DZP jest partnerem konferencji „Solidarity Arbitration and Mediation Days”, która odbędzie się 17 i 18 listopada w Warszawie. Celem konferencji jest okazanie wsparcia międzynarodowego środowiska arbitrażowego wszystkim osobom dotkniętym skutkami wojny w Ukrainie. Wydarzenie będzie miało charakter non-for-profit – zgromadzone środki zostaną przeznaczone na fundusz stypendialny dla ukraińskich studentów i młodych prawników.

Organizatorami konferencji są m. in. Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie i Międzynarodowy Sąd Arbitrażu Handlowego przy Ukraińskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Drugiego dnia konferencji Paweł Lewandowski, Partner z Praktyki Postępowań Spornych weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Post-Pandemic Dispute Resolution Toolbox: What Did We Actually Learn from COVID-19?”, w którym uczestnicy będą rozmawiać o tym jak pandemia wpłynęła na proces postępowań spornych i jakie płyną z tego wnioski.

Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej i będzie tłumaczona symultanicznie na język polski, ukraiński i angielski. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz rejestracji są dostępne na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP