Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

FoodFakty Summit 2022 - Największe globalne zagrożenia w łańcuchach żywności

20.10.2022

Autorzy:

Dr Anna Partyka-Opiela
Paweł Mirosz

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Prawo żywnościowe

Portal Foodfakty.pl, włączając się w obchody Światowego Dnia Żywności FAO, organizuje w październiku eForum – FoodFakty Summit 2022. Jest to cykl 4 spotkań online, które będą przede wszystkim okazją do wysłuchania najbardziej uznanych ekspertów z branży spożywczej. Kancelaria DZP jest partnerem wydarzenia.

W trakcie forum zostaną poruszone zagadnienia dotyczące:

  • systemu żywności w obiegach zamkniętych
  • zrównoważonego rozwoju
  • finansowania i wdrażania innowacyjnych projektów
  • największych globalnych zagrożeń w łańcuchach dostaw. 

Spotkania są dedykowane przedstawicielom podmiotów z branży spożywczej, którzy są odpowiedzialni za podejmowanie decyzji w obszarze jakości, bezpieczeństwa i zgodności produktów.

Nasi eksperci wezmą udział w ostatnim dniu forum, który będzie koncentrował się na temacie globalnych zagrożeń w łańcuchach żywności związanych są nie tylko z kryzysem wywołanym wojną w Ukrainie, ale także z takimi przypadkami jak wykrycie salmonelli w produktach czekoladowych w EU. 

20 października o godz. 11.20, Anna Partyka-Opiela, Partner i szefowa zespołu compliance oraz Paweł Mirosz, Food Law Advisor, poprowadzą prelekcję "Zarządzanie kryzysowe – wybrane zagadnienia z zakresu prawa żywnościowego i obszaru compliance".

Więcej informacji i rejestracja na stronie organizatora.

 

Bądź na bieżąco z DZP