Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

XII Kongres Kolejowy

17.11.2022

Autorzy:

Katarzyna Kuźma
Tomasz Zielenkiewicz

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Transport
Zamówienia publiczne

Tradycyjnie już kancelaria DZP jest partnerem merytorycznym jednego z najważniejszych wydarzeń branży kolejowej. XII Kongres Kolejowy odbędzie się w tym roku 17 listopada w Centrum Nauki Kopernik. Na kongresie nie zabraknie ekspertów z DZP.

Katarzyna Kuźma, Partner z Praktyki Infrastruktury i Energetyki, weźmie udział w debacie „Partnerstwo w realizacji kontraktów kolejowych. Czego nam wciąż brakuje w relacji zamawiający – wykonawca?”, w trakcie której przedstawiciele firm z sektora transportowego i budowlanego będą dyskutować między innymi o nowych planach rozwoju infrastruktury (KPK 2030) i scenariuszu postępowań przetargowych. Zastanowią się również nad tym jak rozwiązać problemy z modyfikacją inwestycji na ich finiszu oraz jakie są alternatywne ścieżki ich finansowania. 

W kongresie weźmie udział również Tomasz Zielenkiewicz, Senior Associate z Praktyki Infrastruktury i Energetyki, który będzie uczestnikiem debaty „Kolej jako pionier w walce o czysty klimat”, podczas której uczestnicy panelu będą rozmawiać o transformacji energetycznej i ekologicznej na kolei. Wspólnie zastanowią się czy polska kolej spełni założenia Europejskiego Zielonego Ładu. 

Szczegóły dotyczące wydarzenia, pełny program oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP