Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

ESG & Sustainability Forum „Go to the future”

29.03.2023

Autorzy:

Rafał Hajduk
Dr Anna Partyka-Opiela

Praktyka:

Infrastruktura i Energetyka

Specjalizacje:

Energetyka i surowce energetyczne

Zbudowanie lepszego świata dla przyszłych pokoleń, to wyzwanie, przed którym aktualnie stoi nasze społeczeństwo. Czy podjęcie działań na rzecz budowania odpowiedzialnego środowiska biznesowego i podążanie ścieżką zrównoważonego rozwoju pomoże zrealizować ten cel? 
Na to pytanie będą odpowiadać uczestnicy ESG & Sustainability Forum „Go to the future”, które odbędzie się 29 marca w Warszawie. Organizatorem spotkania jest Polskie Stowarzyszenie ESG, którego DZP jest członkiem. 

Dyskusja będzie się toczyć wokół 8 obszarów, które wg organizatorów w znaczący sposób wpłyną w najbliższym czasie na nasze życie: nowe technologie; miasta przyszłości; finanse; człowiek, rynek pracy; FMCG, retail, rolnictwo; mobility; energia; medycyna.

Nasza kancelaria nie tylko wspiera biznesowo przedsiębiorstwa biorące udział w rewolucji ESG, ale także sama aktywnie dba o zrównoważony rozwój, dlatego nasi eksperci wezmą czynny udział w dyskusji. 

Anna Partyka-Opiela, Partner i Szefowa zespołu compliance, która na co dzień pomaga przedsiębiorcom opracować i wdrażyć odpowiednie mechanizmy i procesy w obszarze ESG, będzie brała udział w panelu dyskusyjnym „Pracodawca i pracownik przyszłości. Społeczny aspekt ESG”. Wraz z przedstawicielami rządu i działów personalnych przedsiębiorstw porozmawia m.in. o tym, jakie znaczenie ma etyka w biznesie, i jak ważna jest dla nowych pokoleń pracowników. Uczestnicy panelu spróbują odpowiedzieć także na pytanie, czy kultura speak up ma szansę przyjąć się na polskim rynku pracy?

Na Forum nie może również zabraknąć tematów związanych z zieloną i cyfrową transformacją. Punktem wyjścia do dyskusji będzie badanie foresight Łukasiewicz – Orgmasz „Siedem trendów technologicznych, które zmienią świat. Czy Polska może być w nich liderem?” Uczestnicy panelu „Przyszłość rynku energii”, w tym Rafał Hajduk, Szef zespołu prawa energetycznego, będą dyskutować m. in. o potrzebie skierowania się ku odnawialnym źródłom energii oraz szansach rozwoju technologii umożliwiających efektywną i tanią dystrybucję energii.

Więcej informacji znajduje się na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP