Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Czas na ESG

27.09.2023

Autorzy:

Dr Anna Partyka-Opiela
Maria Papis

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Compliance

Uchwalenie w grudniu 2022 roku dyrektywy CSRD i wynikający z niej obowiązek raportowania powoduje, że firmy będą zobligowane do efektywnego wdrażania zmian z obszaru ESG. Tym samym nowe regulacje to nie tylko obowiązek, ale również szansa na zmianę modelu biznesowego i podjęcie działań związanych z ochroną środowiska naturalnego, odpowiedzialnością społeczną i ładem korporacyjnym. Zielona transformacja oznacza też nowe możliwości w zakresie pozyskania finansowania na wdrażanie niezbędnych zmian i rozwój.

Aby należycie przygotować się do zmian warto zapoznać się z trendami i przykładami wdrożeń w firmach oraz zaczerpnąć z wiedzy eksperckiej w tym zakresie.

Taką możliwość będą mieli uczestnicy konferencji „Czas na ESG”, która odbędzie się w dniach 27-28 września w Centrum Konferencyjnym ADN przy ul. Grzybowskiej 56 w Warszawie.

Podczas spotkania ekspertki z zespołu compliance DZP, Anna Partyka-Opiela, szefowa zespołu oraz Maria Papis, Associate, wraz z Mariuszem Chrapińskim, przedstawicielem UNICEF, poprowadzą panel „Zdrowie psychiczne pracowników jako część „S” w ESG (Wyniki badań UNICEF)”. Podczas prelekcji omówią znaczenie zdrowia psychicznego pracowników dla zrównoważonego rozwoju. Wskażą także przykłady inicjatyw, które mogą wprowadzić przedsiębiorstwa, aby kompleksowo zadbać o dobrostan pracowników.

Ponadto uczestnicy konferencji będą mogli dowiedzieć się:

  • Co w praktyce oznacza wprowadzenie polityki trzech filarów: diversity, inclusion, equality?
  • Jak edukować i budować zaangażowania wokół działań z zakresu zrównoważonego rozwoju?
  • Jak nie narazić się na ryzyko określenia swoich działań greenwashingiem? 
  • Jak prowadzić dialog z interesariuszami firmy?

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz rejestracja dostępne są na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP