Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Cykl spotkań „Śniadania z prawem pracy” w Poznaniu

13.03.2024

Autorzy:

Bogusław Kapłon
Łukasz Górzny
Aleksandra Michalska
Sylwester Silski

Praktyka:

Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Specjalizacje:

Prawo pracy

Dynamika zmian w obszarze prawa pracy oraz konieczność dostosowania się do coraz to nowych regulacji, takich jak np. aktualnie projektowana ustawa whistleblowingowa, mogą stanowić dla przedsiębiorców duże wyzwanie oraz wymagają od nich regularnego śledzenia aktualnych przepisów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów eksperci z Praktyki Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych powracają z nowym cyklem stacjonarnych spotkań pt. „Śniadania z prawem pracy”, który rozpocznie się 13 marca, w biurze kancelarii DZP w Poznaniu.

Podczas pierwszego spotkania eksperci DZP odniosą się do kilku kwestii, które aktualnie mogą być najbardziej problematyczne dla właścicieli firm i przedstawicieli działów HR. Przedstawione zostaną najważniejsze obszary, na które należy zwrócić uwagę przy wdrożeniu procedur wynikających z  procedowanej ustawy o sygnalistach. Przeanalizują również najczęściej pojawiające się błędy w procesie rekrutacji i zatrudnienia, a następnie na praktycznych przykładach wskażą, jak można ich uniknąć. Nasi eksperci podzielą się również swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi stosowania w praktyce rewolucyjnych zmian z 2023 r. oraz opowiedzą o tym, co nas czeka w prawie pracy w najbliższym czasie.

Spotkanie poprowadzą: Bogusław Kapłon, Partner, Współzarządzający Praktyką Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, Łukasz Górzny, Senior Associate, Aleksandra Michalska, Associate oraz Sylwester Silski, Associate.

Szczegółowa agenda spotkania znajduje się w załączonym zaproszeniu. 

  • Data: 13 marca (środa), godz.9:30-12:45
  • Miejsce: Biuro kancelarii DZP w Poznaniu, Bazar Poznański, ul. Paderewskiego 8, II p.
  • Rejestracja: do 11 marca

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Udział jest możliwy po otrzymaniu drogą mailową potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia. Liczba miejsc ograniczona.

Bądź na bieżąco z DZP