Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Sejm uchwalił ostateczny kształt ustawy o ochronie sygnalistów uwzględniając zaproponowane przez Senat poprawki. Po podpisaniu ustawy przez Prezydenta oraz ogłoszeniu aktu prawnego w Dzienniku Ustaw, istotne dla przedsiębiorców przepisy wejdą w życie prawdopodobnie na przełomie września i października br. Najbliższe miesiące to zatem ostatni moment dla przedsiębiorców na przygotowanie firm do zmian wynikających z nowych regulacji i wdrożenie skutecznego systemu whistleblowing w firmach.

Zapraszamy przedstawicieli średnich i dużych przedsiębiorstw na krótki webinar, podczas którego eksperci DZP opowiedzą o najważniejszych elementach zawartych w ostatecznym kształtcie ustawy. Przypomną także, jakie kroki przedsiębiorcy powinni  podjąć, aby na czas spełnić obowiązek posiadania w organizacji wewnętrznych kanałów dających pracownikom możliwość zgłaszania nieprawidłowości.

W spotkaniu wezmą udział Sylwester Silski, Associate z Praktyki Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, Gniewomir Wycichowski-Kuchta, Associate z Praktyki Doradztwa Regulacyjnego, Legislacji i Compliance.

Szczegółowa agenda spotkania znajduje się w załączonym zaproszeniu. 

  • Data: 20 czerwca (czwartek), godz.12:00-13:00
  • Miejsce: online, MS Teams
  • Rejestracja: do 20 czerwca, do godz. 10:00

 

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Udział jest możliwy po otrzymaniu drogą mailową potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia. 

 

 

Bądź na bieżąco z DZP