Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Compliance w sektorze farmaceutycznym

18.07.2024

Autorzy:

Dr Mateusz Mądry
Magdalena Wojtkowiak
Marek Paluch

Praktyka:

Life Sciences

Specjalizacje:

Ochrona zdrowia
Prawo farmaceutyczne
Compliance

Firmy z sektora farmaceutycznego, działając w ściśle regulowanym środowisku, każdego dnia muszą mierzyć się z wyzwaniami związanymi ze zmieniającymi się normami prawnymi i wytycznymi branżowymi. Umiejętność identyfikowania przez działy compliance potencjalnych ryzyk i opracowywanie rozwiązań, które pomogą w ich niwelowaniu jest kluczowe dla działalności podmiotów z tej branży.

Jakie działania może podejmować firma farmaceutyczna współpracująca z HCP, aby nie narazić się na zarzut działań korupcyjnych? Jak prowadzić promocję firmy w mediach społecznościowych i na co uczulić swoich pracowników? Już po raz drugi przedstawiciele naszej Praktyki Life Sciences będą mieli okazję do przedstawienia ram prawnych obowiązujących w branży farmaceutycznej i podzielenia się wskazówkami ułatwiającymi zarządzanie ryzykiem w tym obszarze.

Tym razem nasi eksperci: Mateusz Mądry, Partner, Marek Paluch, Senior Associate i Magdalena Wojtkowiak, Associate poprowadzą webinar „Compliance w sektorze farmaceutycznym”, organizowany 18 lipca przez EduPharm. W trakcie spotkania omówią:

  • Zasady współpracy z HCP w kontekście pharmacovigilance.
  • Wytyczne związane z wręczaniem próbek i upominków.
  • Kwestie związane z prowadzeniem social media pracowników i firmy.
  • Dobre praktyki podczas współpracy z influencerami.

Więcej informacji dotyczących wydarzenia dostępne jest na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP