Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Polsko-Niemieckie Forum Compliance 2017

28.09.2017

Autorzy:

Dr Anna Hlebicka-Józefowicz

Praktyka:

Life Sciences
Zespół German Desk

Specjalizacje:

Compliance

28 września obędzie się VIII Polsko-Niemieckie Forum Compliance pod hasłem "Compliance w aktualnej praktyce". Moderatorem panelu "Idziemy za dobrym przykładem - czego możemy nauczyć się od branży regulowanej w kontekście postulowanej w Polsce ustawowej ochrony sygnalistów", będzie Anna Hlebicka-Józefowicz, nasza ekspertka od zagadnień compliance. 

Polsko-Niemieckie Forum Prawa i Gospodarki na stałe wpisało się do kalendarza najważniejszych wydarzeń dotyczących zagadnień prawnych i gospodarczych w relacjach polsko-niemieckich. Każda edycja Forum poświęcona jest innym, najbardziej aktualnym zagadnieniom na styku prawa i gospodarki, gromadząc co roku ok. 200 uczestników z obydwu krajów. Ze względu na poruszaną tematykę, która od początku ogniskowała się wokół zagadnień compliance, można nazwać to wydarzenie polsko-niemieckim forum compliance.

Ideą przewodnią Forum, która przyświecała mu od samego początku, było stworzenie wspólnej płaszczyzny interdyscyplinarnych rozmów dla przedstawicieli polskiego i niemieckiego świata nauki, gospodarki oraz organizacji państwowych. Forum tworzy synergię wszystkich tych frontów, umożliwiając wspólne dyskusje, wymianę zdań i opinii.

Więcej informacji nt. wydarzenia znajdą Państwo na stronie: http://pl.fowirt.org/

Bądź na bieżąco z DZP