Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Kongres Prawników & Compliance Managerów In-House 2015

22.04.2015

Specjalizacje:

Compliance

W dniach 22-23 kwietnia w Hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się Kongres Prawników & Compliance Managerów In-House. Nasza kancelaria jest Partnerem tego wydarzenia, a dr Anna Partyka-Opiela i dr Joanna Schubel poprowadzą prezentację pt. "Compliance - narzędzie strategiczne, luksus czy hamulec?" w sekcji "Efektywny dział prawny".

Agenda spotkania została opracowana we współpracy z ekspertami z dziedziny prawa i compliance, reprezentujących czołowe firmy w Polsce. Chcąc kolejny raz sprostać Państwa oczekiwaniom, organizator ponownie podzielił wydarzenie na dwie osobne sekcje tematyczne - "Efektywny Dział Compliance" i "Efektywny Dział Prawny". Dzięki tak szczegółowemu wyodrębnieniu tych dwóch obszarów możecie Państwo dopasować tematykę paneli dyskusyjnych do swoich potrzeb oraz zainteresowań.

Podczas dwudniowego spotkania uczestnicy wspólnie z prelegentami mają możliwość konfrontacji swoich doświadczeń jak i codziennej praktyki. Kongres jest więc platformą do wymiany doświadczeń, poszerzania relacji biznesowych, umocnienia wizerunku firmy, spotkania się z kolegami z branży, jak i pogłębienia swojej wiedzy.

Ciekawym elementem będzie podsumowanie pierwszego dnia Kongresu w postaci połączenia dwóch sekcji tematycznych w jeden panel, który pozwoli na wspólną dyskusję przedstawicieli środowiska compliance z prawnym. Uczestnicy i organizatorzy spróbują znaleźć odpowiedź m.in. na  pytanie czy harmonia między działem prawnym a compliance jest możliwa.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora http://www.bmspolska.pl

Bądź na bieżąco z DZP