Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

W dniach 20-22 kwietnia odbędzie się VII Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach. Europejski Kongres Gospodarczy jest trzydniowym cyklem debat i spotkań z udziałem sześciu tysięcy gości z Polski i z innych krajów europejskich. W blisko stu sesjach bierze co roku udział kilkuset panelistów, a uczestnikami Kongresu są komisarze unijni, premierzy państw europejskich i przedstawiciele polskiego rządu. Nasza kancelaria kolejny raz jest partnerem tego wydarzenia. Prawnikami z DZP, którzy zasiadać będą w panelach są: Michał Czarnuch (sesja "Zdrowy szpital, czyli jaki? Część II"), Bartosz Marcinkowski (sesja "Ekspansja zagraniczna polskiego biznesu") i dr Aleksandra Auleytner (sesja "Polska Cyfrowa").

Tematyka sesji, debat i spotkań obejmuje najbardziej istotne kwestie dla rozwoju gospodarczego i społecznego Europy. Wydarzenia Kongresu relacjonuje co roku kilkuset dziennikarzy. Moderatorami sesji i debat są znani publicyści gospodarczy.

W tym roku, po raz pierwszy, wszystkie sesje odbędą pod jednym dachem, w nowo otwartym Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie http://www.eecpoland.eu/

Bądź na bieżąco z DZP