Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Miękkie i twarde aspekty współpracy prawa i compliance

21.10.2015

Autorzy:

Dr Anna Partyka-Opiela

Specjalizacje:

Compliance

W dniach 21-22 października odbędzie się VIII edycja jednego z najważniejszych wydarzeń zrzeszających prawników i przedstawicieli compliance w Polsce - Kongres Prawników & Compliance Managerów In-House. Pierwszego dnia, prezentację pt. "Efektywność a compliance - siła nawyku etycznego postępowania" w ramach bloku "Motywacja", wygłosi Anna Partyka-Opiela, ekspert w zakresie compliance w kancelarii DZP.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników poprzednich edycji, organizatorzy zdecydowali się na połączenie prelekcji prawnych oraz compliance. Wydarzenie podzielili na dwie sekcje, tak aby obie grupy uczestników mogły podzielić się doświadczeniami w obrębie tematów "miękkich" oraz "twardych" - wspólnych dla działu prawnego oraz compliance.

Każdego dnia prawnicy i przedstawiciele komórek compliance w dwóch oddzielnych salach będą opowiadali o tym jak skutecznie zatrudniać, motywować, oszczędzać oraz zarządzać w dziale prawnym i compliance. Każda prelekcja zgodnie z ideą naszych spotkań będzie oparta na praktycznych rozwiązaniach.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora: http://www.bmspolska.pl

Bądź na bieżąco z DZP